Elektrikář

Do našeho týmu hledáme elektriáře.

Těšit se můžeš na zajímavou různorodou práci v mladém kolektivu. Za dobře odvedenou práci nabízíme odpovídající finanční ohodnocení, zaměstnanecké benefity – příspěvek na kulturní a sportovní akce, příspěvek na nákup léků, mimořádné pololetní odměny, závodní stravování atd.

Hlásit se můžeš hned. Těšíme se na Tebe.

 Náplň práce:

  • Různorodá práce v mladém kolektivu
  • Rozvody elektrokabeláží, zapojování světel, elektrozařízení na přívěsech

Požadujeme:

  • Zodpovědnost, spolehlivost, samostatnost
  • Práce ve dvousměnném provozu
  • Nabízíme:

    • Odpovídající finanční ohodnocení
    • Zaměstnanecké benefity - příspěvek na kulturní akce, příspěvek na nákup léků, mimořádné pololetní odměny, závodní stravování, atd.
    • Zázemí stabilní společnosti
    • Nástup možný ihned
    • Hodinová sazba 210,-- Kč/hod

    Kontaktní osoba:

    Milan Kozel
    tel.: +420 777 123 868

  • Mám zájem o práci ve VEZEKU

    Vyberte pozici!
    Vyplňte své jméno!
    Vyplňte svůj e-mail!
    Vyplňte své telefonní číslo!
    Nesprávný formát

    * takto označená pole jsou povinná